آلبوم کودک,آلبوم کودک آماده

 

نام محصول : فون کودکان دلبند شما
تعداد : 1 DVD
قیمت : 12000 تومان

زیباترین فون های ایتالیایی کودکان را از ما بخواهید، مخصوص عکاسان، مونتاژ کاران و تمام کسانیکه با فتوشاپ کار می کنند و میخواهند در کمتر از ده دقیقه یک عکس بسیار زیبا از عزیزانشون داشته باشند. با کمترین اطلاعات از نرم افزار فتوشاپ می توانید از این فون ها بهره ببرید و عکس فرزند دلبند خود را بجای شخصیت مدل داخل فون جایگزین کنید. تعداد فونهای داخل دی وی دی 20 عدد می باشد که برخی از آنها در عکس زیر قابل مشاهده است.

 

 

 

آتلیه دیجیتال - فون بچه ها - عکاسی از کودک

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: فون کودک - ژست های عکاسی کودکان - بهترین فون های کودکان - عکسهای اسپورت - عکاسی مدلینگ - آموزش مدلینگ - فون عروس - بهترین فونهای عروس و داماد - بهترین فونهای اسپورت - عکاسی فشن - عکسبرداری فشن - قالب فتوشاپ - آموزش عکاسی در آتلیه

 

 

 

Tarahibanner.com - the best website design