ژست های عاشقانه,ژست عکاسی تک نفره,ژست عکس دو نفره

 

نام محصول : ژست های تک نفره و دو نفره
تعداد : 1 CD
قیمت : 5000 تومان

زیباترین انواع پزهای تک نفره و دو نفره برای عکاسان حرفه ای و دوستداران مدلینگ
شما در این تک سی دی بیش از 700 عکس متفاوت از پزهای مختلف را مشاهده می کنید. با یادگیری و انتخاب هر پز ، می توانید عکس های تاثیرگذاری در فضای باز و آتلیه بگیرید.

 

 

 

ژست های فشن - بهترین ژست های اسپورت - مدل های عکاسی

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: عکس ژست اسپورت - ژست های عکاسی - مدلهای ژست فشن - عکسهای اسپورت - عکاسی مدلینگ - آموزش مدلینگ - بهترین مدلهای ایران - پز فشن - پز اسپورت - پز عکاسی - عکاسی فشن - عکسبرداری فشن - عکاسی پرتره - آموزش عکاسی در آتلیه

 

 

 

Tarahibanner.com - the best website design