دانلود براش فتوشاپ,دانلود گرادینت فتوشاپ

 

نام محصول : ابزار یک گرافیست
تعداد : 1 DVD
قیمت : 10000 تومان

مجموعه ابزار گرافیست، یک مجموعه گلچین شده از ابزارهای مورد استفاده در نرم افزار فتوشاپ (براش،گرادینت،اکشن،پترن،شیپ و ...) است که توسط گروه "طراحی بنر" بصورت اختصاصی جمع آوری شده است. در اینترنت آشفتگی تمام این ابزارها رو ملاحظه می کنید ولی ما گلچینی از بهترین ها رو در یک دی وی دی برای شما تهیه دیده ایم. تعداد فایلهای داخل دی وی دی کم است ولی از بهترین ها و زیباترین ها استفاده شده است. چرا که زیادی تعداد فایلها و نداشتن کیفیت لازم فقط موجب درگیری ذهن شما و سنگینی فتوشاپ شما خواهد شد.

 

 

 

ابزار فتوشاپ - نوار ابزار فتوشاپ - دانلود ابزار فتوشاپ - انواع پلاگین فتوشاپ

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: ابزار یک گرافیست - ابزار فتوشاپ - کاربرد ابزار فتوشاپ - بهترین ابزار فتوشاپ - آموزش فتوشاپ - یادگیری ابزار فتوشاپ

 

 

 

Tarahibanner.com - the best website design