آموزش رازهای فتوشاپ,مجموعه رازهای فتوشاپ

 

نام محصول : آموزش رازهای فتوشاپ
تعداد : 5 DVD
قیمت : 7500 تومان

این مجموعه دوبله فارسی نیست بلکه به زبان اصلی است. بهترین گرافیست های جهان در این مجموعه به شما آموزشهای حرفه ای فتوشاپ را میدهند. دوستان دقت کنند آموزشها کاملا پیشرفته و مناسب برای کسانیست که با نرم افزار فتوشاپ آشنایی کامل دارند. خلق تصاویر باورنکردنی هر کدام از این گرافیستها شما رو غافلگیر خواهد کرد. از ابتدای کار کردن روی عکسی ساده، و تبدیل آن به صحنه ای دیدنی به شما آموزش داده می شود و چیزی جا نخواهد ماند. حتی اورجینال تصاویری که استاد گرافیست در آن تغییر ایجاد می کند، در این دی وی ی موجود است که تا شما گام به گام با او مراحل را طی کنید. قیمت جهانی این محصول 180 دلار امریکاست.

 

 

 

رازهای فتوشاپ - مجموعه رازهای فتوشاپ - خرید رازهای فتوشاپ

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: آموزش رازهای فتوشاپ - سی دی رازهای فتوشاپ - دی وی دی رازهای فتوشاپ - مجموعه رازهای فتوشاپ - آموزش فتوشاپ - تصاویر فتوشاپی - طراحی با فتوشاپ - خلق تصاویر زیبا با فتوشاپ - راز و رمزهای فتوشاپ - فتوشاپ حرفه ای

 

 

Tarahibanner.com - the best website design