آموزش پزهای آتلیه,آموزش ژست در آتلیه

 

نام محصول : آموزش پزهای آتلیه
تعداد : 1
DVD
قیمت : 5000 تومان

یک مجموعه پرطرفدار که آموزش ژست گرفتن و پزهای گوناگون در آن آموزش داده می شود. اینکه مدلی که میخواهید از او عکاسی کنید، چطور بایستد ، دست ها ، بدن ، گردن و ... در بهترین حالت باشند، موی پریشان در عکس ، اجزای صورت و .... که باید در عکاسی فرا بگیرید. این دی وی دی پیش نیاز هر عکاس و یا مدل می باشد
این مجموعه با محصول دیگر ما با نام "آموزش عکاسی در آتلیه" فرق دارد. چرا که در اون محصول تنظیمات و نورپردازی اولویت آموزش بودند ولی در اینجا تمرکز روی سوژه و منحصربفرد بودن اوست.

   

 

 

آموزش پزهای آتلیه

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: آموزش ژستهای آتلیه - عکاسی در آتلیه - نورپردازی در آتلیه - فاصله با سوژه در آتلیه - بهترین لنز در آتلیه - بهترین لنز برای آتلیه - عکاسی فشن در آتلیه - عکاسی اسپورت در آتلیه - عروس و داماد در آتلیه - بهترین آتلیه تهران - وسایل مورد نیاز یک آتلیه

 

 

Tarahibanner.com - the best website design