وسایل مورد نیاز آتلیه,نورپردازی آتلیه,لیست وسایل آتلیه

 

نام محصول : آموزش عکاسی در آتلیه
تعداد : 1
DVD
قیمت : 8000 تومان

در این مجموعه به شما آموزش می دهد چطور در محیط آتلیه و فضای باز عکاسی کنید. نورپردازی، فاصله تا سوژه، تنظیمات دوربین، نقاط طلایی عکس و ... همگی در این سی دی آموزش داده می شود. هرچند این مجموعه دوبله به فارسی نیست ولی حتی مبتدیان عکاسی هم براحتی متوجه عکاسی عکاس در تمامی صحنه ها می شوند. به شما اطمینان می دهیم تجربه عکاسی شما با دیدن این سی دی به طرز قابل ملاحظه ای بالا خواهد رفت. (داشتن این دی وی دی به همه عکاسان توصیه می شود)

   

 

 

آموزش مدلینگ

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: آموزش عکاسی در آتلیه - عکاسی در آتلیه - نورپردازی در آتلیه - فاصله با سوژه در آتلیه - بهترین لنز در آتلیه - بهترین لنز برای آتلیه - عکاسی فشن در آتلیه - عکاسی اسپورت در آتلیه - عروس و داماد در آتلیه - بهترین آتلیه تهران - وسایل مورد نیاز یک آتلیه

 

 

Tarahibanner.com - the best website design