انواع لوگو و آرم شرکت ها,طراحی لوگو

 

نام محصول : انواع لوگو و آرم شرکت ها
تعداد : 1 CD
قیمت : 3000 تومان

این سی دی که شامل آرمها و لوگوهای شرکتهای خارجی است شاید به نوعی کم فروش ترین محصول ما بوده، و مشتریان خاص خود را دارد. تعداد 2000 لوگو در این مجموعه برای طراحانی که قصد ایده گرفتن از بهترین آرمهای جهانی رو دارند مناسب است.

   

 

 

انواع لوگو ، انواع آرم شرکت ، طراحی لوگو

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: انواع لوگو - انواع لوگوهای خارجی - انواع آرم - انواع آرم های خارجی - طراحی لوگو

 

 

Tarahibanner.com - the best website design