بک گراند آماده فتوشاپی,بک گراند لایه باز

 

نام محصول : انواع بک گراند فتوشاپی
تعداد : 5 DVD
قیمت : 25000 تومان

قابل توجه طراحان عزیز، این مجموعه شامل بیش از 60 بک گراند با فرمت پی اس دی و لایه باز با کیفیت بالای چاپی می باشد. فقط کافیست عکس و نوشته های مورد نظرتون رو به این بک گراندها اضافه کنید. دقت کنید این محصول با محصول دیگر ما (انواع بک گراند عکس) فرق دارد، چون بصورت عکس نبوده بلکه فایلهای فتوشاپی هستند که قابل ادیت می باشند. در واقع فضاهای خالی فایل فتوشاپی با عکس و نوشته شما پر می شود.
فقط کافیست عکسهای خودتون رو دورگیری کنید و جایگزین مدلهای داخل فون کنید!

   

 

 

بک گراند برای فتوشاپ

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: بک گراند لایه باز - بک گراند پی اس دی - بک گراند فتوشاپ - قالب های فتوشاپ - بک گراند کامپیوتر - پشت زمینه کامپیوتر - پس زمینه کامپیوتر - عکس مخصوص دسک تاپ - بک گراند با کیفیت - بک گراند برای طراحی - تصویر زمینه

 

 

 

Tarahibanner.com - the best website design