بک گراند کامپیوتر,,پس زمینه دسک تاپ

 

نام محصول : انواع بک گراند عکس
تعداد : 1 DVD
قیمت : 10000 تومان

قابل توجه طراحان عزیز، این مجموعه شامل بیش از 600 عکس پس زمینه بسیار زیبا برای استفاده در طراحی می باشد. وجود یک بک گراند خوب و مناسب در 80 درصد مواقع برای طراحی لازم است. بک گراند خوب، سرعت کار طراحی را بالا می برد. این مجموعه بصورت کاملا دستی و با زحمت فراوان تهیه گردیده است. مطئنا با داشتن این دی وی دی، سهولت طراحی را در کار خود خواهید دید.

   

 

 

بک گراند کامپیوتر - بک گراند فتوشاپ - پیش زمینه کامپیوتر

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: بک گراند کامپیوتر - پشت زمینه کامپیوتر - پس زمینه کامپیوتر - عکس مخصوص دسک تاپ - بک گراند با کیفیت - بک گراند برای طراحی - تصویر زمینه

 

 

 

Tarahibanner.com - the best website design