کارت ویزیت آماده,طراحی بروشور,طراحی پوستر

 

نام محصول : کارت ویزیت آماده
تعداد : 1 DVD
قیمت : 10000 تومان

قابل توجه طراحان عزیز، این مجموعه شامل بیش از 2000 کارت ویزیت بوده که برخی بصورت عکس می باشد که باید مشخصات خدمات و تماس داخلش نوشته شود. و برخی از کارتهای ویزیت بصورت لایه باز پی اس دی بوده که می توانید شکل و حتی رنگ کارت رو هم تغییر بدید. بهترین ها در این دی وی دی جمع آوری شده است. آرایشگاه ها ، اتومبیل ، وسایل بازی ، بیمه ، کامپیوتر ، موبایل ، تورهای گردشگری و ... صدها حرفه ی دیگر برای طراحی کارت ویزیت در این مجموعه وجود دارد.

   

 

 

کارت ویزیت آماده - طرح کارت ویزیت

 
     

روش خرید برای تهران : ارسال پیک موتوری و تسویه نقدی درب منزل
(هزینه پیک با مشتری می باشد)

روش خرید برای شهرستان : واریز هزینه محصول به شماره حساب شرکت و ارسال پستی محصول خریداری شده به آدرس شما توسط ما (تک محصول برای خریداران شهرستانی ارسال نخواهد شد. مجموع خرید می بایست بالای 30 هزار تومان باشد)
 


 سروران گرامی، از محصولات پایین صفحه هم دیدن فرمائید. چنانچه آشنایی جزئی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید، می توانید با کمی تغییر در فایل های آماده ی ما، هنر بکار گرفته شده در تصاویر را از آن خود کنید. به عنوان مثال :
با در اختیار داشتن دی وی دی های مربوط به "فون کودکان دلبند شما" می توانید عکس های فرزندان خود را در کمتر از ده ثانیه در فریم ها و قالبهای طراحی شده و شیک قرار دهید و از دیدن آن لذت ببرید. کیفیت تصاویر به قدری بالاست که می توان عکس خود را در هر سایزی چاپ کرد.
می توانید با داشتن "کارت ویزیت آماده" و یا "انواع بک گراند عکس و فتوشاپی" با دانستن اطلاعات جزئی از نرم افزار فتوشاپ، با سلیقه خود کارت ویزیت طراحی کنید، پوستر بزنید !

 

 

 

 

کلمات کلیدی: کارت ویزیت آماده - کارت ویزیت - بهترین کارت ویزیت - جنس انواع کارت ویزیت - سلفون مات - کارت ویزیت کتان - نرخ چاپ کارت ویزیت - تعرفه چاپ کارت ویزیت - طراحی کارت ویزیت - کارت ویزیت دو رو - سایز کارت ویزیت - کارت ویزیت سه بعدی - کارت ویزیت مشکی

 

 

 

Tarahibanner.com - the best website design